Warunki dostawy

Zamówienia realizowane są w godzinach od 12:00 do 22:00 z wybranych restauracji. Ceny dań są zgodne z aktualnym cennikiem w każdej z nich. Obowiązują minimalne kwoty zamówienia zależne od strefy dowozu (szczegóły poniżej). Dodatkowo doliczana jest opłata za dostawę, która uzależniona jest od strefy (podział poniżej). Zamówienie można odwołać w ciągu 5 minut od momentu złożenia.

Zlecenie dostarczane jest w ciągu 60 minut. Czas dowozu uzależniony jest głównie od odległości między restauracją a klientem, rodzajem zamówienia oraz warunkami komunikacyjnymi. Z tego względu w niektórych przypadkach może być dłuższy, o czym będziemy informować.

Przyjmujemy indywidualne życzenia klientów odnośnie zamówień, ale z uwagi na to, że sami nie przyrządzamy dań, nie możemy zagwarantować składu potraw oraz tego, że będą one pozbawione składników alergicznych.

W razie złożenia zamówienia fikcyjnego, w szczególności poprzez użycie fałszywych danych lub nieuprawnione wykorzystanie danych innej osoby, mamy prawo do złożenia zawiadomienia do odpowiednich organów ścigania.


Podane ceny zawierają podatek VAT.

Strefa I - 11 PLN ( minimalna kwota zamówienia 30 PLN )

Strefa II - 15 PLN ( minimalna kwota zamówienia 50 PLN )

Strefa III - 19 PLN ( minimalna kwota zamówienia 70 PLN )

Dostarczamy również poza Strefę 3 - warunki dostawy ustalamy indywidualnie (minimalna kwota zamówienia poza Strefę 3 - 99 PLN)

Zamówione dania:
Koszt zamówienia: